כריסמס בנצרת Christmas

ביום שבת נסענו כל המשפחה לצפון לעיר נצרת (עיר הולדתו של ישו) שם יש את כנסיית הבשורה ובחג הכריסמס מגיעים נוצרים מכל העולם לחגוג את הכריסמס כי שם ישו נולד רוצים לשמוע עוד חוויות כנסו לבלוג ותחפשו
שלא תחשבו שאני נוצרי אבל הלכתי לראות איך הנוצרים חוגגים ולהנות

ילדים מהצופים הכינו תהלוכה. הם צעדו עם כלי נגינה (תופים וחמות חלילים) ובנו עגלות גדולות שהיו מחוברות לג'יפים עם סנטה קלאוס, מנורות, פעמונים, איילים, עצי אשוח מקושטים ועוד (תמונות למטה) שזה היה ממש יפה!

לאורך הרחוב היה ממש מלא אנשים ובקושי היה מקום לעמוד בגלל התהלוכה. אני אתן לכם עצה - תלכו לקצה של התהלוכה יחסית ריק שם ורואים הכל - אנחנו הבנו את זה באמצע התהלוכה ושהגענו לשם היה אפשר לראות הכל והיה ממש יפה וכיף.
בסוף הרחוב יש שם עץ אשוח ענק מואר עם כוכב למעלה ולידו חילקו ארגזים של חטיפי שוקולד🌲
(המשך וההמלצה של הפעם למסעדה - למטה)

ליד העץ פגשנו חברים שלנו מהבית שהגיעו גם וטיילנו איתם בסוף התהלוכה. טיילנו ברחוב הראשי ומצאנו דוכן של גלידה תאילנדית שמכינים במקום. המוכר לוקח ממתקים לבחירתכם מרסק רסוק ראשוני (רואים בתמונה) מוסיף חלב עושה ריסוק שני מקפיא את זה ואז מגרד את זה לגלילים ושם בכוס גדולה זה לוקח די הרבה זמן (8 דקות) אבל זה ממש טעים אני בחרתי אוראו וקינדר בואנו - ממליץ! (יש עוד למטה)בסוף התהלוכה היה מופע זיקוקים ממש יפה והיתה מלא מוזיקה וכבר היינו ממש רעבים והתחלנו לחפש מסעדה

אז בגלל שכבר היינו רעבים הלכנו למסעדה שנקראת עימאד שהיא מסעדת חומוס. שהגענו ישר סידרו לנו שולחן. המלצרים שם מאוד מהירים. מייד הם הביאו לנו חומוס, המון סלטים והמון פיתות (תמונה של הדקה הראשונה למטה)
רציתי לאכול פלאפל ולא היה להם אבל הם אמרו שאם אני ארצה זה יקח הרבה זמן. למרות זאת הזמנו וזה הגיע תוך 3 דקות!!! אתם מאמינים?

הכל היה שם טעים. הפיתות היו טריות מאוד ולא יבשות. הפלאפל טעים מאוד (לא חריף ויופי שככה כי אני לא אוהב חריף), הטחינה הייתה מעולה - היו 2 סוגים אחת עם פיטרוזליה שהייתה ממש מעולה!! וטחינה רגילה שגם הייתה מאוד טעימה.
המלצרים היו נחמדים ולא שקרנים - הם המליצו לנו מה להזמין ואמרו שלא צריך הרבה מנות כי יש הרבה סלטים.
אני לא יודע כמה זה עלה אבל כנראה לא הרבה.

ליד המסעדה יש דוכן שיש שם כנאפה שאבא שלי הזמין וטעמתי זה היה עם פיסטוק ואהבתי מאוד!
בקיצור, ממליץ לכם לאכול שם  מיקום של המסעדה


מקווה שנהנתם וממליץ לכם ללכת לשם כל עוד חוגגים שם והכל מקושט - וגם לרשום לי בתגובות מה דעתכם
אההה ואל תשכחו לעשות לי לייק (הוספתי חדש למעלה)

בייייייי!!!

תגובות

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

מה זה פלא?

netflix

משחקים של supercell

Roblox

משימה עולמית

כביש 90

לחם בורקין

המשחק STIX

המספריים של פאקו